KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034002
nr 1603 4002
Elisabeth Ekwall (nutida). Efter J Van Oost. Signerad, daterad 2018. Olja på duk, 52x44 cm, yttermått inklusive ram: 61x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:50:44
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr